BİM 11 Mayıs 2021 Aktüel Ürün Kataloğu

Muhteşem BİM 11 Mayıs 2021 aktüel ürünler kataloğu şimdi yayınlandı. Salı gününden itibaren geçerli BİM bu hafta Salı indirimleri haberimizde olacak. Özellikle temizlik ürünlerinin bulunduğu aktüelde bayram öncesi temizlikleri için tüm değerli ürünlere sahip olabilirsiniz. Hazırsanız BİM aktüel ürün kataloğunda bulunan ürünlere ve broşürlere göz atmaya başlayalım.

BİM Aktüel 11 Mayıs Kataloğu Ürün İncelemeleri

BİM 11 Mayıs 2021 kataloğu süper fırsatlara ev sahipliği yapıyor. Özellikle temizlik malzemelerini hala almamış olanlar kesinlikle bu indirimleri kaçırmamalıdır. Tüm ürünleri inceleyeceğimiz 11 Mayıs BİM aktüel kataloğu sayımıza hoşgeldiniz. Şimdi tek tek ürünleri inceleyelim ve detaylarına değinelim.

Bu hafta BİM’de ne var? Sorusuna yanıt aramaya başlayalım. 80’li Fairy bulaşık makinesi tableti 89,90₺ iken Sıvı bulaşık deterjanı ise 6’lı olarak 42,90₺’ye satılıyor. Mega kağıt havlu blume markasına ait ve 13,90₺’den satılacak. Tuvalet ihtiyaçları, araçları ve gereçlerinin yeterince bulunduğu aktüelde parfümlü tuvalet kağıdı ise 27,90₺’ye 24’lü olarak geliyor. Evlerin ve temizlik günlerinin vazgeçilmezlerinden Güldal marka 750ml ultra çamaşır suyu sadece 2,95₺’den alıcılarını bekliyor. Tamamlayıcı bir ürün olan Derz temizleyici ise 9,90₺’den satılacak. BİM aktüel salı 11 Mayıs 2021 sayısında çamaşırların daha diri olmasını sağlayan çamaşır sodası ise 6,50₺’den alıcılarını bekliyor olacak. Peki temizliklerinizde cam, vileda ve sirke ürünlerine ihtiyacınız mı var? İşte bu ürünler tam size göre.

11 Mayıs BİM ürünlerinden olan beyaz sirke ürünü 6,95₺’ye satılırken 2’li olarak satışa çıkan wc blok çam ferahlığı ürünü sadece 11,90₺’den alıcılarını bekleyecek. Vileda markasına ait silgi sünger ise 2’li paket halinde 6,90₺’den raflarda olacak. Deterjan hazneli cam temizleyici sprey modeli Mr. Green markasıyla 22,90₺’den geliyor. BİM 11 Mayıs indirimleri bunlarla bitmiyor. En sevilen markaların en çok tercih edilen ürünlerinde indirimler devam ediyor. Mikrofiber temizlik bezi banyo ve mutfağa uygun olacak şekilde 2’li pakette 9,90₺’ye satılıyor. Tırtık temizlik bezi ise 5 adet olarak 9,90₺’ye satılıyor.

Kişisel bakım ürünlerinde unutmayan BİM aktüel, Pro Clinic markasının farklı renk seçenekleriyle satışa sunduğu diş fırçası modeli 7,90₺’den satılıyor. Dermokil aktif kömür ve propolis nane destekli diş macunu ise 9,90₺ fiyatıyla uygun gözüküyor. El temizliğinin önemli olduğu bu günlerde, marsellias markasına ait sıvı sabun çeşitleri 6,90₺’den BİM raflarında olacak. Yetişkinler dışında çocuklarında temizlik malzemelerine ihtiyaçları oluyor. İşte BİM aktüel katalogları yardımınıza koşuyor. Uni baby marka 3×52’li ıslak havlu modeli 12,90₺’den satılıyor. Dalin 500ml bebek şampuanı ise 13,90₺ fiyatıyla cazip duruyor. Diğer avantajlı bir ürün ise Dalin bebek kolonyası ve fiyatıda 12,90₺’dir.

11 Mayıs BİM aktüelinde gıda ürünleride mevcut. Özellikle kahvaltılık ve temel gıda ürünlerinden oluşan indirimlerde karantina günlerinde gıda ihtiyaçlarınızı karşılayacak cinstendir. Un ve peynir gibi ürünlerde dikkat çeken indirimler vardır. Tam yağlı taze beyaz peynir ürünü 900gr olarak 34,90₺’ye BİM raflarına gelecek. Ekici marka 700gr tost peyniri ise 27,90₺’ye satılıyor. Fermante edilmiş 200gr Danet kangal sucuk ise 14,90₺’dir. Ayrıca kahvaltıların vazgeçilmezlerinden hindi füme ise 5,50₺ fiyatıyla sandviçlerinizin tadına tat katacaktır.

BİM 11 Mayıs 2021 kataloğunda en sevilen ürünlerden bir diğeri ise Polonez marka dana jambon modelidir. 9,90₺’ye satılan jambonu piliç çıtır kıtır fileto 9,90₺ fiyatıyla takip ediyor. Hazır kavurma sevenler için ise dana füme kavurma 12,90₺’ye satılıyor. Temel gıdalardan bir diğeri olan buğday unu ise Efsane markasına ait olarak 10kg paketiyle 29,90₺’ye satılıyor. Kahvaltıların vazgeçilmezi olgunlaştırılmış tam yağlı inek beyaz peyniri ise 2x250gr paketiyle 25,90₺2den alıcılarını bekliyor. Özellikle çocukların ekmeğin üstüne sürerek yemeye bayıldığı İçim Labne 3’lü paketiyle 18,90₺ fiyatıyla son dönemlerin cazip fiyatlarından olmayı başarıyor. Meyveli yoğurt sevenlere ise 4,75₺’den başlayan fiyatlarla meyveli yoğurt satın almak mümkündür.

Peki son dönemlerin trend ürününü tatdınız mı? Kimilerinin aklına gelmiştir bile… Son dönemin trendi dondurulmuş fıstıklı soğuk baklava ürünü 26,90₺’ye BİM 11 Mayıs kataloğu içeriğinde bulunuyor. Akdo markasının sadece BİM’e özel dondurma modelleri de 13,90₺’den başlayan fiyatlara satılacak. Zeytinyağlı ton balığı ürünü besleyici yapısıyla 19,90₺’den satılıyor. Superfresh hayranları için ise pizza tost ürünleri 2’li pakette 8,90₺’den alıcılarını bekliyor. Dondurulmuş sufle ise herkesin çok sevdiği tatlılardan. Özellikle kahveyle çok güzel uyum sağlayan sufle paketi 2’li olarak 9,90₺’ye alınabiliyor.

11 Mayıs BİM aktüel son sıralarda birkaç ürün daha barındırıyor. Hızlı yemeklerin vazgeçilmezi noodle çeşitleri Knorr markasından geliyor. Paketi 1,95₺’den alınabilecek noodleları bir diğer marka olan Indomie noodleları 10’lu olarak 15,90₺ fiyatıyla takip ediyor. Evlerin ve sofraların vazgeçilmezi siyah zeytin paketi ise 500gr olarak 8,90₺’den satılacaktır. Tüm ürünleri bir arada görebileceğiniz broşürleri incelemeye geçelim.

11 Mayıs BİM Aktüel Ürün Broşürleri

BİM 11 Mayıs aktüel kataloğu ve broşürleri BİM resmi kaynaklarından alınmıştır. Ürünlerin ve katalogların devamı için bizi sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz. İşte aktüelürün.org sosyal medya kanalları;

Instagram: www.instagram.com/aktuelurunorg/

Facebook: www.facebook.com/aktuelurunorg/

Telegram: t.me/joinchat/-hzQFj-T9ik1Njg0

Bizi takip edin ve son fırsatları kaçırmayın. İşte şimdi broşürleri inceleyebiliriz;

Yorum Yap