CarrefourSA 1-14 Nisan Aktüel Kataloğu – 2021

carrefour-aktuel-14nisan
carrefour-aktuel-14nisan

CarrefourSA 14 Nisan 2021 aktüel kataloğu Ramazan ayına özel müthiş fırsatlarla geliyor. Halk dilinde Karfur 1-14 Nisan aktüel kataloğu haberimizde sizlerle…

Aylardır beklenilen Ramazan ayı bereketiyle geldi! Muhteşem indirimler CarreforSA raflarında da bizlerle buluşuyor. CarrefourSA aktüel kataloğu tam 82 sayfalık muhteşem indirimler içeriyor. Stok adetleri sınırlı ürünleri keşfetmek ve stokları kaçırmamak için yazımızı takip etmeye devam ediniz.

Carrefour 14 Nisan Aktüel Kataloğu – Karfur Aktüel

CarrefourSA 1-14 Nisan Aktüel Kataloğu tamı tamına 82 sayfadan oluşan dev bir indirim listesi! Nisan ayında alışveriş yapmadan önce kesinlikle Carrefour aktüel kataloğuna göz atmanız gerekmektedir. Dop dolu Ramazan kolileri, Çeşit çeşit Ramazan pideleri, uygun fiyatlı mutfak ürünleri ve teknolojik ürünler Carrefour 14 Nisan kataloğu ile geliyor. Kış lastiklerinde de büyük sezon sonu indirimleri mevcut durumdadır. Fibabanka aracılığıyla 900₺ üzeri kış lastiği alımında tam 200 ₺ indirim fırsatı aktüelde bulunuyor. Üstelik kartsız, faizsiz ve masrafsız şekilde alınabiliyor. Peki Carrefour 14 Nisan listesinde neler var merak ediyor musunuz? O zaman gelin birlikte CarrefourSA aktüel ürünlerini inceleyelim;

CarrefourSA Aktüel kataloğu kahvaltılık ürünlerle başlıyor. Carrefour dana ısıl işlem görmüş 200 gram sucuk 9,95₺ adet fiyatıyla müthiş gözüküyor. Sade Ramazan pidesi 3,5₺ ile Ramazan boyunca satışa sunulacak. Ramazan demişken yazımızın devamında CarrefourSA ramazan kolileri incelemesi de yapacağız. Aktüele devam edersek sırada bizi bio-organik hurma karşılıyor. Carrefour hurma fiyatı ise 150g olarak 19,95₺ ile carrefour aktüel listesinde yerini alıyor.

Ramazan’da doğrudan CarrefourSA’ya sloganıyla satılan 15 Ürün içeren klasik Ramazan kolisinde adeta yok yok. 1L Ayçiçek yağı, 1 kilo pirinç, 1kg un, Lipton ice tea ve pepsi kola gibi uzayıp giden ramazan kolisi ürün listesi 119,45₺ yerine 69,90₺ ile raflarda yerini alıyor. Yardım yapmak isteyenler veya çalışanlarına, akrabalarına Ramazan kolisi dağıtıcak olanlar kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalıdır. CarrefourSA 14 Nisan Aktüel Kataloğu, 22 ürün içerikli “Süper Ramazan Kolisi” ile devam ediyor. Bu ramazan kolisinde ayçiçek yağından makarnaya, makarnadan türk kahvesine bir çok ürünü içeriyor ve fiyatı 159₺ yerine 99,90₺ olarak belirlenmiştir. Bu koli ile tamı tamına 60₺ kar edebilirsiniz. CarrefourSA aktüel, “Mega Ramazan Kolisi” ile sürüyor. Bu kolide 27 ürün mevcut ve ekstra olarak çokokrem kahvaltılık, toz şeker, tuz ve bal gibi ürünlerle daha da detaylandırılmıştır. Normalde hepsini almaya çalıştığınızda 192,40₺ ödemeniz gerekirken 129,90₺ ile bu mega ramazan kolisine sahip olabilirsiniz. 14 Nisan 2021 karfur aktüel ürünler listemizin en büyük ramazan kolisi ise “Lüks Ramazan Kolisi” olarak adlandırılmıştır. Bu kolide tüm temel ihtiyaç ürünlerine ek olarak Sarıkız maden suyu, Lipton demlik poşet çay ve Yedigün – Fruko gibi içecekler bulunuyor. Toplamda 36 ürün bulunan bu koliye 289,45₺ yerine 189,90₺’ye sahip olabilir ve tam 100₺ kar elde edebilirsiniz.

Liste uzuyor ve uzadıkça indirimlerin dozu da adeta artıyor! Kasap ürünlerinde 1 kg kıymayı 46,90₺ fiyatıyla satın alabiliyorsunuz. Aktüel ürün listelerinin belki de son dönemde en dolularından CarrefourSA aktüel, tüm Pınar marka ürünlerde de indirime gidiyor. Reis marka ürünlerde ise %21’e varan indirimler mevcut ve bakliyat alacaklara büyük kolaylık sağlıyor. Son dönemlerin en çok pahalılaşan ürünlerinden Ayçiçek Yağı grubunda ise Yudum markasında indirimler mevcut durumdadır. Tat marka ürünlerde salça ve ketçap gibi gruplarda %25 indirim fırsatı ise dikkat çekmektedir. Carrefour aktüel listemizin sonuna gelirken sizi dopdolu broşürlerle baş baş bırakmak isteriz.

Carrefour Ramazan Aktüel Kataloğu – Karfur Aktüel Broşürleri

Tüm kaynak ve resimler CarrefourSA resmi sitesinden alınmıştır.

Yorum Yap