Haftanın Aktüel Ürün Önerileri – TOP 5

aktuel urun onerisi 1

Bu hafta pek çok market aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Bu hafta en iyi aktüel ürünler neler? Hangi ürünler cazip gözüküyor? Gelin birlikte inceyelim.

Öncelikle bu haftanın en dolu indirimlerini Migros, Carrefour ve Metro market sundu. Ardından A-101 ve en sonunda BİM karşımıza çıktı. Tabi ki bu liste aktüel ürün listesinin çok iyi olduğunu belli etmez. En iyi indirimleri ve fırsatları keşfettiğiniz sitemizde tüm marketlerin e-broşürlerini, aktüel ürün kataloglarını bulabilirsiniz. Yazımızın sonunda önerilen aktüelleri incelemeyi unutmayınız. Doğru gerçek ve işe yarar indirimleri incelediğimiz yazımıza hoşgeldiniz.

1- BİM Fakir Çeyiz Paketi

Bim aktüel 16 nisan sayısında yayınlanmıştır. Bu pakette 4 ürün mevcuttur. Evlenecek çiftlerin masraflarını düşürebilecek bir paket olarak görüyoruz. Kesinlikle değerlendirilebilir. Fakir markası hakkında bilgisi olmayanlar için ise kaliteli bir marka olduğunu belirtelim. Ürünler ilk bakışta pahalı gibi dursa da kalitesiyle kıyasladığınızda çok hesaplı gelecektir.

2- A101 Çalışma Masası

Bu ürün ise evde çalışanlar ve öğrenciler için bu dönemde çok uygun fiyata satılıyor. Eğer çok bir beklentiniz yoksa kesinlikle alabilirsiniz. A101 aktüel 15 nisan’da bulunmaktadır. Aktif olarak kullanılabilecek ve küçük odalar için adeta kurtarıcı bir parçadır.

3- ŞOK Oda Nemlendirici ve Biberon Isıtıcı

Şok aktüel bu hafta güzel ürünlere sahipti. Kaloriferlerden kuruyan hava kesinlikle nemlendirilmeli. Bu üründe buna yardımcı oluyor. Ayrıca biberon ısıtıcı modelini annelere kolaylık sağladığından dolayı ekledik. Fiyatlarda uygun gibi gözüküyor. Biberon ısıtıcı modeli 35-40 dereceye kadar ısıtabiliyor.

4- Metro Aro Salça

Metro market aktüel kataloğu başlık altında dediğimiz gibi dop doluydu. Onlardan sadece birisi 6,45₺ fiyatıyla çok uygun olan Aro salçadır. Aktüel ürünler listesinin dikkat çeken ürünlerindendir. Normalde 10-18₺ arasında satılan 830g domates salçası neredeyse 3’te 1 fiyatına satılmaktadır.

5- Migros Lezzet Ramazan Paketi – Aktüel Ürün

Migros aktüel 14 nisan sayısında yayınlanan Ramazan paketleri arasında her bütçeye uyacak bir koli olarak karşımıza çıkıyor. Yağdan şekere tüm kategoride ürünleri barındıran Lezzet Paketi 99,90₺ olarak fiyatlandırılmıştır. İçeriğindeki tüm ürünler fotoğrafın altında yazılmıştır.

Aktüel ürün önerisi haberimizi beğendiyseniz ve daha fazlası gelsin istiyorsanız bir yorum bırakırsanız seviniriz. İyi alışverişler dileriz.

Yorum Yap